Birikenler…


Çok aksattım burayı…

Haliyle çok da biriken var…

Ne anlatsam acaba?

Yılbaşında yaptığım kısa Ankara ziyaretimi mi?

….

Yok yok, direk nasıl yaşlandığımı anlatayım, zira yazıya başlarken aklımda bir sürü konu vardı ama üç satır sonra hiçbiri yok, hepsi uçtu!

Nassı yaaa!?

Nassı yaa??

Oooofff!!!

Biraz zorluyorum da kendimi. Zihnimi şu dakikalarda Köşegen çok meşgul ediyor galiba. Daha önce Regex Öğreniyorum diye başlamıştım, iş Regex işi olmaktan çıktı, hafif akıllı ve pratik bir yapıya dönüştü. Ve bugün test yayınına başladı. Galiba bu anlık yaşlanmanın sebebi de Köşegen’in yorgunluğu. Peki nedir Köşegen, ya da Regex hikayesi noldu? Uygun bir zamanda anlatacam… Ama şu anda değil…

Tabi cuytherock.net de açılacak, ilk adımı atıldı, alan adı ve hosting alındı. Çok büyük planlarım yok ama kendi planlarım işte. Kaderi bile güldürmez…

Başka ne var? Hımm, emekleme seviyesindeki İtalyanca olabilir. Come stai? Bene, grazie, tu? Bunun çok ötesine de gitmeyi başaracağıma eminim.

Araya sıkışan bir de Temel Fotoğraf Semineri var. Perşembe akşamları 4 saat İtalyanca’nın ardından gidilen 2 saatlik bir seminer… Yaşlandım dedim ama henüz bu 6 saatin ardından bayılmadım, iyiyim.

Kabala da var bu kargaşada. Gazını Tolga’dan aldığım bu derin konuyu da araştırmaya başladım.

Yok yok, yakın zamanda buraya çok şey yazacam.

Bu yazamama/yorgunluk galiba doluluğun yorgunluğu.

Gerekli/gereksiz doluluğun…

Kategoriler

+ Hiç yorum yok

Sizinkini ekleyin